ΚΑΛΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ

Ευχόμαστε στους μαθητές/τριες, γονείς και εκπαιδευτικό προσωπικό μια δημιουργική, γεμάτη εκπαιδευτικές εμπειρίες χρονιά. Την Δευτέρα 14 Σεπτεμβρίου ξεκινά η νέα σχολική χρονιά “2020-2021” του Ειδικού Δημοτικού Σχολείου Ηγουμενίτσας όπως και των υπολοίπων σχολείων Α’/θμιας και Β’/θμιας Εκπαίδευσης, πάντα με μέτρα προστασίας, σύμφωνα με αποφάσεις ΕΟΔΥ. Έτσι θα μπορέσουμε να παραμείνουμε υγιείς και με ατομική ευθύνη θα μπορέσουμε να διατηρήσουμε την προσωπική μας ασφάλεια, την ανεμπόδιστη πορεία και εξέλιξη της εκπαιδευτικής διαδικασίας όπως και την προστασία των υπολοίπων γύρω μας.

Με εκτίμηση,

Ο σύλλογος προσωπικού Ειδ.Δημ.Ηγουμενίτσας

Google Teacher's Day Doodle With Animated Pencils As Teacher & Students |  Teachers' day, Happy teachers day, Google teacher